Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Ataköy Selenium Retro'da teslimler başladı

Aşçıoğlu İnşaat tarafından İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Ataköy'de inşa edilen Selenium Retro projesinde daireler sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Aşçıoğlu'nun Ataköy'de konumlandırdığı ikinci projesi olan Selenium Retro'da toplam 396 birime yer veriliyor. İki bloktan oluşan projede, rezidans ve ofis bloklarına yer veriliyor. Bütün ulaşım araçlarının buluşma noktasında yer alan Selenium Retro projesinde teslimler başladı.

Selenium Retro’nun 1.000 metrekarelik açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve 1.000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında da kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları bulunuyor. Sağladığı lokasyon avantajıyla ulaşım kolaylığı sunan Selenium Retro, fuar alanlarına yakınlığıyla da iş hayatının yeni tercihi oluyor.

D-100 Karayolu’nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro, ulaşım açısından sunduğu alternatiflerle, başta THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) olmak üzere bir çok kurumun ilk tercihi oldu. Türk Havak’ın ofis yatırımlarının yanı sıra 1.000 metrekare büyüklüğünde bir anaokulunu da hayata geçireceği Selenium Retro projesinde yer alan ticari mağazalarda da markalı cafe ve restoranlar yer alacak.