EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ataköy Selenium Retro'da teslimler başladı

Aşçıoğlu İnşaat tarafından İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Ataköy'de inşa edilen Selenium Retro projesinde daireler sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Aşçıoğlu'nun Ataköy'de konumlandırdığı ikinci projesi olan Selenium Retro'da toplam 396 birime yer veriliyor. İki bloktan oluşan projede, rezidans ve ofis bloklarına yer veriliyor. Bütün ulaşım araçlarının buluşma noktasında yer alan Selenium Retro projesinde teslimler başladı.

Selenium Retro’nun 1.000 metrekarelik açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve 1.000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında da kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları bulunuyor. Sağladığı lokasyon avantajıyla ulaşım kolaylığı sunan Selenium Retro, fuar alanlarına yakınlığıyla da iş hayatının yeni tercihi oluyor.

D-100 Karayolu’nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro, ulaşım açısından sunduğu alternatiflerle, başta THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) olmak üzere bir çok kurumun ilk tercihi oldu. Türk Havak’ın ofis yatırımlarının yanı sıra 1.000 metrekare büyüklüğünde bir anaokulunu da hayata geçireceği Selenium Retro projesinde yer alan ticari mağazalarda da markalı cafe ve restoranlar yer alacak.