EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ataköy Marina Park Residence 99'da ön talep fırsatları başladı

Dati Holding tarafından 2 milyar dolar yatırımla hayata geçirilen Ataköy Marina Park Residence 99 projesinde ön talep toplanıyor.

Sahil kültürünün İstanbul’da son etkileyici noktası Ataköy’de denize sıfır noktasında, Türkiye’nin en büyük mega yat limanında yer alan ve her biri farklı metrekarelerde 1+1’den, 4+1’e 99 adet süper lüks üniteden oluşan projenin en önemli etabı Ataköy Marina Park Residence 99 özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ataköy Marina Park Residence 99’da her biri panoramik deniz ve marina manzaralı, 69 farklı tipte ünite bulunuyor. Yeşil ve mavinin içerisinde her evin kendine ait bahçe ve teraslarının bulunduğu yaşam alanları, hem şehrin merkezinde olma ayrıcalığını sunarken hem de şehirden uzaktaymış hissini yaşatıyor.

Ataköy Marina Park Residence 99 fiyat listesi

İstanbul’un en değerli arazisinde geliştirilen Ataköy Marina Park Residence 99’da, ilk etapta farklı metrekarelerde 29 ünite, lansman öncesi yüzde 20 fiyat avantajıyla 836 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ataköy Marina Park Residence 99, marina ve mega yat limanı, 5 yıldızlı oteller ve birbirinden ünlü yerli ve yabancı markaların yer aldığı alışveriş merkezinin hemen yanıbaşında konumlanıyor. Ataköy Marina Park Residence 99 projesi iki kıtayı denizin altından birbirine bağlayan Avrasya Tüneli’ne ve Atatürk Havalimanı’na oldukça yakın bir bölgede bulunuyor.