EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ataköy Konutları Ankara Yenimahalle'inin çehresini değiştirecek

Ankara'da Yenimahalle'de hayata geçirilen Ataköy Konutları projesi tasarımı ve sosyal imkanları ile bölgenin çehresini değiştirecek.

Ankara Yenimahalle’de Doğu Karadeniz tarafından konumlandırılan Ataköy Konutları projesinde teslimler Temmuz 2018’de gerekleştirilecek.

Anahtar teslimlerinin Temmuz 2018’de gerçekleştirilmesi beklenen projede 2+1'den 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun konut tipleri 289 bin TL’den başlıyor.

Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede toplamda 133 konut bulunuyor. Ataköy Konutları projesinde konutların büyüklükleri 87 metrekare ile 179 metrekare arasında değişiyor. Ataköy Konutları fiyatları 2+1 daireler 289 bin TL’den başlıyor.
3+1 daireler 522 bin TL’den ve 4+1 daireler ise 612 bin TL’den başlıyor.

Banka kredisi kullanarak konut alımına müsait olan proje 2 blok ve farklı tasarımlardan oluşan 133 konuttan meydana geliyor. Ankara’nın Susuz mevkinde konumlandırılan Ataköy Konutları projesinde geniş sosyal olanaklar da dikkat çekiyor.

Yatırımcı tarafından yoğun ilgi gören projenin sosyal olanakları arasında yürüyüş parkuru, fitness salonu, basketbol sahası, voleybol sahası, güvenlik, otopark, yüzme havuzu ve çocuklar için özel tasarlanmış oyun alanları bulunuyor.