EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Asude Vadi Yalova'da yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor

Fara Group imzasıyla Yalova'da inşa edilen Asude Vadi Yalova projesinden fırsatlar devam ediyor. Projede fiyatlar 185 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'a yakınlığı ve artan ulaşım imkanlarıyla yerli ve yabancı yatırımcının yeni gözdesi haline gelen Yalova'da 55 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Asude Vadi Yalova projesi 26 bloktan meydana geliyor. Toplam 392 dairenin yer aldığı projede; alanları 69 metrekare ile 228 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Aralık ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Asude Vadi Yalova projesinde daire fiyatları 185 bin TL ile 555 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 30 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 5 indirim fırsatından yararlanabiliyor. Yüzde 50 peşinat ödeyerek banka kredisinin kullanılabildiği Asude Vadi Yalova'da ödemeler ise Şubat 2018'de başlıyor.

İstanbul'a 1 saatlik mesafede, İzmir ve Bursa'nın tam ortasında konumlandırılan Asude Vadi Yalova tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.200 TL'den kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.asudevadi.com adresinden ya da 0226 811 60 00 numaralı telefondan erişilebiliyor.