EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Asrın Konakları Marina teslim tarihi Ağustos 2017

Kuran Yapı tarafından İstanbul’un Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Asrın Konakları Marina projesinin teslim tarihi Ağustos 2017 olarak belirlendi.

İstanbul’un yeni yaşam merkezi Yakuplu Marina’da yer alan ve Kuran Yapı Endüstri Ltd. Şti tarafından 23 bin metre kare alana kurulu; modern ve konforlu villaları, farklı aktivite alanları ile Asrın Konakları Marina sakinlerine şehrin merkezinde kendilerini Bodrum’da hissedecekleri bir yaşam vaad ediyor. Marina’dan, Alışveriş Merkezine, restoran ve çocuk oyun alanına kadar pek çok aktivitenin bir arada sunulduğu yeni bir yaşam alanı sakinleriyle buluşmayı bekliyor.

E-5 ve TEM bağlantı yoluna 7 dakika, havalimanına 15 dakika, Avrupa yakasının en büyük AVM’lerine 4 dakika uzaklıkta olan Asrın Konakları Marina, şehre yakın şehrin karmaşasından uzak bir yaşam sürme imkanı tanıyor.

Yüzde 72,50 yeşil alan olan Asrın Konakları Marina projesi 200 metrekareden 420 metrekareye kadar üç tip villalardan oluşuyor. Kuran Yapı tarafından İstanbul’un Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Asrın Konakları Marina projesinin teslim tarihi Ağustos 2017 olarak belirlendi.

Asrın Konakları Marina’nın satış fiyat aralığının da 1 milyon 600 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Peşin fiyatına 30 ay faizsiz taksit seçeneği ile ödeme avantajı bulunuyor.

Proje, hem metropol hayatını hemde marinalı bir sahil kasabasında akıllı, keyifli ve kazançlı bir yatırımda yaşama fırsatı sunuyor.