EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Asoy Astra Güneşli'de satışlar başladı

Asoy İnşaat ve Çevik İnşaat imzasıyla Bağcılar'da konumlandırılan Asoy Astra Güneşli projesinde fiyatlar 340 bin TL ile 530 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

İstanbul'un yeni iş ve yaşam merkezi Basın Ekspres Yolu'na cepheli bir şekilde 11 bin 550 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Asoy Astra Güneşli projesinde toplam 400 konut bulunuyor. Büyüklükleri 64 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans dairelerin bulunduğu Asoy Astra Güneşli'de teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

Uzun bir süredir ön talep toplama çalışmalarının devam ettiği Asoy Astra Güneşli projesi lokasyonuyla dikkat çekiyor. İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu'na birkaç dakikalık mesafede konumlandırılan projeden TEM'e birkaç dakika içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin edilen Asoy Astra Güneşli projesi Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi'nin hemen yanında yer alıyor.

Lansman öncesi döneme özel yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Asoy Astra Güneşli'de sıfır faizle 60 ay vade imkanından yararlanılabiliyor. 1+1 dairelerin 340 bin TL'den, 2+1 dairelerin ise 530 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Asoy Astra Güneşli projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.asoygunesli.com adresinden ya da 0212 445 00 61 numaralı telefondan erişilebiliyor.