Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Asoy Astra Güneşli'de ön talep toplama çalışmalarına başlandı

Asoy İnşaat ve Çevik İnşaat'ın Bağcılar'da konumlandıracakları yeni projeleri Asoy Astra Güneşli için ön talep toplanmaya başlandı.

İstanbul'un son dönemde değeri artan bölgelerinden Bağcılar'da Basın Ekspres Yolu'na cepheli bir şekilde yükselecek olan Asoy Astra Güneşli projesi için çalışmalara başlandı. 11 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projede toplam 400 daireye yer verilecek. Alanları 64 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunacağı Asoy Astra Güneşli'de teslimlerin Haziran 2019'da başlayacağı öngörülüyor.

Ödeme koşulları ve fiyatların henüz açıklanmadığı Asoy Astra Güneşli projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı. Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi'nin yanı başında konumlandırılacak olan Asoy Astra Güneşli'nin önümüzdeki günlerde satışa sunulacağı öngörülüyor. TEM'e birkaç dakikalık mesafede yükselmesi sebebiyle yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden proje hakkında ayrıntılı bilfi ve ön talep formuna www.asoygunesli.com adresinden ya da 0212 445 00 61 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.