EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

ASM İnşaat Öniz Bağdat'ta fiyatlar 185 bin TL'den start alıyor

ASM İnşaat güvencesiyle Ankara’nın Yenimahalle lokasyonunda hayata kazandırılan ofis ve ev konseptli Öniz Bağdat’ta fiyatlar 185 bin TL’den başlıyor.

ASM İnşaat güvencesiyle Ankara’nın Yenimahalle lokasyonunda hayata kazandırılan ofis ve ev konseptli Öniz Bağdat’ta fiyatlar 185 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ankara Yenimahalle’de ASM İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılan Öniz Bağdat projesinde detaylar belli oldu. Projenin fiyat listesi, teslim tarihi, ödeme planları gibi her türlü detaya haberimizden ulaşabilirsiniz.

1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış daire seçeneklerine yer verilen Öniz Bağdat projesinde fiyatlar ise 185 bin TL’den start alıyor. Teslimlerin Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen proje 6 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor.

Konut ofis formatında dairelere yer verilen projede toplam 176 adet bağımsız birim bulunuyor. 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış ev-ofislerin yer aldığı Öniz Bağdat Yenimahalle projesinde 1+1’lerin büyüklükleri 11,70 metrekare büyüklüğünde, 2+1’lerin büyüklükleri ise 167,87 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Ev ofis konseptinin yanı sıra 23 adet de dükkâna yer verilen karma konseptteki projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunularak ev ve ofis almak kolay hale getiriliyor.

Anahtar teslimlerinin ise Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen proje ASM İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Ankara Yenimahalle mevkiinde yer alan Serhat Mahallesi’nde hayata kazandırılıyor.

Toplam 270 adet araç barındırabilecek kapasitedeki kapalı otopark hizmeti ve 30 araç kapasiteli açık otoparkı ile otopark sorununa çare olan Öniz Bağdat projesi sosyal olanakları ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

ASM İnşaat Öniz Bağdat Yenimahalle projesinin sosyal olanakları arasında;

• Kapalı otopark
• Açık otopark
• Güvenlik
• Çocuk oyun alanları
• Fitness merkezi
• Yürüyüş alanları
• Spor salonu yer alıyor.