Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Aşiyan Villaları projesinde 6+1 villa seçenekleri yer alıyor

Sektörün öncü isimlerinden Ödül Yapı kalitesiyle Kayseri’de konumlandırılan Aşiyan Villaları konut projesinde 6+1 villaların fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor.

Aşiyan Villaları Ödül Yapı tarafından Kayseri Melikgazi’de hayata kazandırılan projede fiyatlar 1 milyon TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 242 metrekare büyüklüğünde 6+1 villalardan meydana geliyor.

Anahtar teslimlerinin Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projede toplam 10 adet daire yer alıyor. Butik konseptte tasarlanan projede lüks segmente hitap ediyor ancak sunduğu uygun fiyatlarla da dikkat çekiyor.

6+1 tipinde villa konseptinde yaşama geçirilen proje hem yatırımcının hem de oturumcunun ilgisini çekebilecek özelliklerde dizayn edildi. Teslimlerin çok kısa bir süre sonra yapılması planlanan projede satışlar devam ediyor.

Ödül Yapı güvencesiyle Kayseri’nin gözde lokasyonlarından Melikgazi’de hayata geçirilen projedeki dairelerin tamamı büyüklüğü 242 metrekare büyüklüğündeki 6+1 villa tipinde tasarlanmış konut seçeneklerinden meydana geliyor.

Banka kredisi kullanılarak konut satın almaya uygun olan projede tüketiciye konut satın almayı kolaylaştıran imkanlar sağlanıyor.

Yaklaşık 2 ay sonra teslim edilmesi hedeflenen Ödül Yapı Aşiyan Villaları Kayseri projesinde yer alan daireler üçlü ankastre seti ve vestiyerli olarak teslim edilecek.

Merkezi konumu, lüks donatıları, geniş ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çeken proje sosyal olanaklarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor.

Ödül Yapı Aşiyan Villaları Kayseri projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:
• Çocuk parkı
• Mini basketbol sahası
• Futbol sahası
• Süs havuzları
• Görüntülü diafon
• Çim ve bahçe
• Otopark