EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aryom Koru’nun inşaat çalışmaları başladı

İzmir Gaziemir’de yükselen konut projesi Aryom Koru’da inşaat çalışmaları başladı. Proje, Ege Serbest Bölgesi’nin hemen yanında yer alıyor.

Farklı büyüklük ve tiplerdeki daire seçenekleri ile lüks konut konseptine uygun olarak dizayn edilen Aryom Koru projesinin inşaat çalışmaları başladı. Havalimanına 4 dakika, otobana, 5 dakika, Ege Serbest Bölgesi’nin hemen yanında hayata geçirilen proje toplamda 33 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Aryom İnşaat tarafından inşa edilen projede yaşamın 2019 yılında başlaması bekleniyor.

6 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış olan Aryom Koru, 10 blok ve 425 konuttan meydana geliyor. Projedeki 1+1'ler 64 ila 70 metrekare, 2+1'ler 120 ila 149 metrekare, 3+1'ler 159 ila 172 metrekare, 4+1'ler 195 ila 267 metrekare olarak tasarlandı.

Komşuluk ve mahalle kültürüne önem veriliyor

Aryom Koru ile birlikte komşuluk ve mahalle kültürünü yaşatmayı hedeflediklerini söyleyen Aryom İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday; "İzmirliler için eski mahalle kültürü çok önemliydi. Bizler o mahallelerin içinde doğduk, koştuk, zıpladık, doyasıya yaşadık ve büyüdük. Şimdilerde ise o sıcak mahalle hayatını, insanların birbirleriyle yakalayacağı samimi komşuluk ilişkilerini, çocukların sokaklarda keyif içinde oynadığı oyunları özlemle anar olduk. Bu açıdan da Aryom Koru'nun önemli bir sosyal açığı kapatacağına gönülden inanıyoruz" şeklinde açıklamalarda bulundu.