EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aryom Koru satışa çıkmaya hazırlanıyor

Aryom İnşaat tarafından Ege'nin incisi İzmir Gaziemir'de yükselecek olan Aryom Koru projesinde satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak.

İzmir'in hızla değerlenen bölgelerinden Gaziemir'de hayata geçirilen Aryom Koru projesi 72 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Teslimlerine Haziran 2019'da başlanması planlanan projede toplam 425 konut bulunuyor. Ön talep toplama çalışmalarının halen devam ettiği projede alanları 64 metrekare ile 267 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Bahçe katı ve teras bahçeli rezidans dairelerin de yer aldığı Aryom Koru'da satışların 7 Ocak'ta başlaması planlanıyor. Daire fiyatlarının 269 bin 500 TL'den başlangıç gösterdiği projede kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Akıllı ev sistemleriyle donatılan proje az katlı 10 bloktan meydana geliyor.

Sosyal donatı alanlarına geniş yer verilen Aryom Koru'da açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, peyzaj alanları, fitness merkezi ve kapalı otopark mevcut.