EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aryom Koru lüks donatılarıyla dikkat çekiyor

Aryom inşaat tarafından İzmir Gaziemir’de hayata geçirilen Aryom Koru projesi lüks donatılarıyla dikkat çekiyor.

10 blok şeklinde hayata kazandırılan proje 72 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Projenin 6 bin metrekarelik alanı ise yeşil alanlara ayrıldı. Aryom Koru projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun geniş yelpazeye hitap eden daire seçenekleri yer alıyor.

Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 64 metrekareden başlayarak 267 metrekareye kadar yükselebiliyor. Projeden daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanarak veya şirket bünyesinden yararlandıkları finansmanla ödeme planı geliştirilerek konut sahibi olmaya hayallerini gerçekleştirebiliyor.

Toplamda 425 konuta yer verilen Aryom koru projesinde 1+1 dairelerin büyüklükleri 64-70 metrekare arasında, 2+1 tipinde tasarlanmış dairelerin büyüklükleri 120-149 metrekare arasında, 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin büyüklükleri 159-172 metrekare arasında, 4+1 tipinde tasarlanmış dairelerin büyüklükleri ise 195 ile 267 metrekare arasında planlandı.

İzmir Gaziemir’de hayata geçirilen projede en düşük konut fiyatı 408 bin TL olarak belirlendi. En yüksek konut fiyatı ise 2 milyon 691 bin TL olarak belirlendi.

Projenin ilk etabının teslimlerinin Ekim 2018 tarihinde, ikinci etabının teslimlerinin ise Şubat 2019’da yapılması hedefleniyor. Alıcısına yüzde 35’in üzerinde prim kazandırması beklenen projenin sunduğu sosyal olanaklar ise göz dolduruyor.

Akıllı ev sistemleri ile donatılan projede, açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, SPA, kafe, restoran, kameralı güvenlik sistemleri, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, kapalı otopark ve bir de sosyal tesis yer alıyor.