EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

ARY Poyraz Bostancı Temmuz 2017’de teslim edilecek

Ary Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın Bostancı lokasyonunda hayata geçirilen ARY Poyraz Bostancı projesi Temmuz 2017’de teslim edilecek.

1.700 metrekarelik arsa üzerinde kurulan ARY Poyraz Bostancı projesi, Ary Yapı imzası taşıyor. 12 katlı tek bloktan meydana gelen projede daireler 2+1 dizayn edildi. Projede 1 adet net 155 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 çatı dubleksi bulunuyor. Proje kapsamındaki 2+1 daireler brüt 103, net 80 metrekare büyüklüğe sahip.

Anadolu Yakası'nın önemli bölgelerinden biri olan Bostancı’da hayata geçirilen ARY Poyraz Bostancı, bir kentsel dönüşüm olarak yükseliyor. Deniz ve Adalar manzaralı bir lokasyonda bulunan projede daireler biri 4+1 çatı dubleksi, diğerleri ise 2+1 şeklinde tasarlandı.

Daire fiyatları 850 bin TL’den başlıyor

ARY Poyraz Bostancı projesinin çevresinde özel hastaneler, kafeler, okullar, alışveriş merkezleri yer alıyor. Metroya ve sahile birkaç dakikalık yürüme mesafesinde inşa edilen bu projede satışlar devam ediyor. ARY Poyraz Bostancı projesinin Temmuz 2017’de teslim edileceği açıklandı.

ARY Poyraz Bostancı’da 2+1 daireler 850 bin TL’den, 4+1 daire ise 1 milyon 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.