EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arwen Merlin'de satışlara başlandı

Saldan İnşaat ve Öz-Ka İnşaat tarafından Pendik Kurtköy'de konumlandırılan Arwen Merlin'de satışlar başladı. Projenin teslimlerine ise Ocak 2018'de başlanacak.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Kurtköy'de 32 bin 650 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Arwen Merlin projesi birbirinden bağımsız 2 ana bloktan oluşuyor. Toplamda 39 konutun yer aldığı karma projede 66 ofis ve 17 ticari üniteye de yer veriliyor. Projede alanları 78 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.

Projeden daire ya da konut sahibi olmak isteyenlere şirket bünyesinde yüzde 30 peşinatla 24 ay vade farksız taksit avantajının sunulduğu projede metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ocak 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje tamamlandığında kiraların minimum 2 bin TL'den başlayacağı öngörülüyor.

Yatırımcılarına yüksek oranda prim vadeden projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, Türk hamamı, SPA, fitness merkezi, Fin hamamı ve yürüyüş parkuru mevcut.