EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Artıbir Kağıthane'de fiyatlar 235 bin TL'den başlıyor

Artıbir Yapı imzasıyla Kağıthane'de hayata geçirilen Artıbir Kağıthane projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının başlamasıyla İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgeleri arasına giren Kağıthane'de 970 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Artıbir Kağıthane projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 68 konutun bulunduğu Artıbir Kağıthane'de alanları 41 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler yer alıyor.

Teslimlerine Ocak ayında başlanan projede daire fiyatları 235 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Levent'e 3,3 kilometre, Tem'e 4,3 kilometre, E5'e 3,1 kilometre, Kağıthane metrosuna 900 metre, Cendere Caddesi'ne ise 600 metrelik uzaklıkta konumlandırılan Artıbir Kağıthane; Bilgi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Toplam 2 bloktan meydana gelen Artıbir Kağıthane projesinin sosyal donatı alanları arasında sinema salonu, lobi, resepsiyon, spor salonu, çocuk oyun alanları, toplantı odası, lounge ve kütüphaneye yer veriliyor.