EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Artı Tarabya'nın ilk etabı satışa çıktı

Irmak İnşaat ve Akka Grup’un bir araya gelmesiyle oluşan Açı İş Ortaklığı imzasıyla Tarabya'da yükselen Artı Tarabya projesinde fiyatlar 280 bin dolardan başlıyor.

İstanbul'un en lüks semtlerinden Tarabya'da yükselen Artı Tarabya projesi 7 etaptan oluşuyor. 82 dönüm arazi üzerinde inşa edilen projede daire fiyatları 280 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Lansman öncesi dönemde yüzde 15'inin satışları tamamlanan Artı Tarabya projesinin ilk etabı Orman Artı Tarabya, 3 blokta 62 daireden meydana geliyor. Toplamda 700 konutun yer alacağı Artı Tarabya'nın ilk etabının satışlarına 18 Ekim Salı günü gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen Artı Tarabya hakkında bilgi veren Açı İş Ortaklığı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Alp, "82 dönüm üzerinde aslında kentsel dönüşümü de içeren bir proje gerçekleştiriyoruz. Proje 7 etaptan oluşacak ve 5 yıl içinde tamamlanacak. İlk etap olan ‘Orman Artı Tarabya’ şu anda inşa ediliyor, bu etapta 62 daire yer alıyor. Her etap kendi içinde butik bir site olacak. Projenin en büyük özelliği aynı büyük projenin içinde farklı konseptte yeşili koruyan ve artıran butik sitelerden oluşması" dedi.

Tamamlandığında 3 bin 500 kişiye ev sahipliği yapacak

Projeyi 85 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirdiklerini belirten Alp, “Artı Tarabya, Tarabya’nın, Boğaz’ın yeşil ve maviyi buluşturan sakin semt kültürüne yakışır bir proje olacak. Proje büyük bir alanda gerçekleştiği için lokasyon açısından oldukça şanslı. Metroya 2 dakika mesafede, eğitim kurumlarına, hastanelere, eğlence mekanlarına çok yakın, kısacası hayatın içinde. Bu nedenle konutların kısa sürede yoğun talep göreceğine inanıyoruz. Projemizi öncelikle, bu bölgeyi bilen ve burada yaşayan insanların tercih edeceğine inanıyoruz. Metrekare başlangıç fiyatlarımız 3 bin 500 dolar seviyelerinde olacak, proje bittiğinde toplam ciromuz 110 milyon dolara ulaşacak. 5 yılın sonunda 3 bin 500 kişinin yaşadığı sağlıklı ve yeşil konutlar inşa edeceğiz." diye konuştu.

1+1'den 5+1'e kadar değişen tiplerde dairelerin yer alacağı Artı Tarabya'nın Orman etabından sonra ‘Deniz Artı Tarabya’, ‘Bahçe Artı Tarabya’, ‘Güneş Artı Tarabya’, ‘Park Artı Tarabya’, ‘Yamaç Artı Tarabya’ ve ‘Cadde Artı Tarabya’ etapları inşa edilecek.