Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Art of Yalıkavak'ta yaşam başlıyor

Concept Yapı'nın Bodrum'da konumlandırdığı Art of Yalıkavak projesinde Şubat ayında yaşam başlıyor. Projede metrekare fiyatları 3 bin 900 eurodan başlıyor.

Bodrum'da hayata geçirdiği projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen Concept Yapı'nın bölgedeki 5 projesinden biri olan Art Of Yalıkavak’ta satışlar devam ediyor. 2,5 milyon euro ile hayata geçen ve projede metrekare fiyatları 3 bin 900 eurodan başlıyor. Yılın 12 ayı yaşam imkânı sunulan ve 2 bin metrekare üzerine uygulanan proje, denize 800 metre mesafede bulunuyor.

Şubat ayında yaşamın başlayacağı proje 2 milyon 500 bin euro yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Tek katlı ev konseptiyle 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Art of Yalıkavak'ta her biri 500 metrekarelik bahçe içerisinde konumlandırılmış 160 metrekare ve 3+1 tipinde tasarlanan daireler yer alıyor.

3 bloktan oluşan Art Of Yalıkavak sakinlerine; müstakil otopark, müstakil bahçe, jakuzili müstakil havuz gibi ayrıcalıklar standart olarak sunuluyor. Gürültüden ve gözlerden uzakta, tek katlı çiftlik evi prensibine sadık kalınarak ve içinde yaşamı kolaylaştıran öğeler barındıran Art Of Yalıkavak lokasyonuyla da yatırımcılarına yüksek prim vadediyor.