EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arnavutköy'de arsa yatırımı 1'e 3 kazandırıyor

Üçüncü Havalimanı'na, Üçüncü Köprü ve bağlantı yolları gibi birçok önemli yatırıma ev sahipliği yapan Arnavutköy’de 1 ev fiyatına 3 arsa almak mümkün.

Bir zamanlar İstanbul'un dışında bir köyden ibaret olan Arnavutköy, bugün 225 bin nüfuslu bir ilçe olarak göze çarpıyor. Arsa potansiyeli ile yatırımcıların yeni gözdesi haline gelen ilçede yer alan arsalar; Üçüncü Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yollarına yakınlığı nedeniyle kısa sürede kendilerini amorti etmeleri ile ilgi görüyor.

100 bin TL'nin altında arsa almak mümkün

Uzman Arsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özbek, Arnavutköy’e yapılan yatırımın kısa sürede kâr sağlayacağını belirterek, küçük yatırımcılardan büyük yatırımcılara kadar birçok kişinin arsa sahibi olmasının mümkün olduğunu açıkladı. Özbek, “İstanbul’da yatırım yapmak genellikle büyük bütçeler gerektiriyor. Bugün İstanbul’da ortalama bir evin fiyatı 300 bin TL’den başlıyor, bu da yatırım yapmak veya ev sahibi olmak isteyen orta gelirli vatandaşlarımızı zorluyor. Arnavutköy gibi her geçen gün değerlenen bir bölgede 100 bin TL’nin altında arsa almak ise mümkün. Bölgenin konum avantajı sayesinde de bu arsa kendini kısa sürede amorti edecek bir yatırıma dönüşecek” diye konuştu.