EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Armutlu Mimoza Evleri'de 2+1 daireler 230 bin TL'den start veriyor

Yalova’nın Armutlu ilçesinde yaşama geçirilen Armutlu Mimoza Evleri projesinde yer alan dairelerin tamamı 2+1’lerden meydana geliyor.

95 metrekare büyüklüğünde dizayn edilen 2+1 planındaki dairelerden meydana gelen Armutlu Mimoza Evleri projesinde konut fiyatları 230 bin TL’den başlıyor. Konut kredisi kullanılarak daire satın alınabilen Armutlu Mimoza Evleri projesinde teslimlerin ise Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Erdem İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Yalova’nın Armutlu ilçesinde yaşama geçirilen Armutlu Mimoza Evleri projesinde yer alan dairelerin tamamı 95 metrekare büyüklüğünde tasarlanan 2+1 planındaki daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Armutlu Mimoza Evleri projesi 2 blok şeklinde A Blok ve B Blok olarak Armutlu’da yükseliyor. Konut kredisi kullanılarak daire sahibi olunabilen projede yer alan dairelerin fiyatları ise 230 bin TL’den başlangıç gösterip 280 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Armutlu Mimoza Evleri A ve B Blok olmak üzere 2 blok şeklinde dizayn edildi. Armutlu Mimoza Evleri projesinde her katta 3 adet konut yer alıyor. Erdem İnşaat Armutlu Mimoza Evleri projesi A blokta 14 adet ve B blokta 14 adet olmak üzere toplam 28 adetten daireden oluşuyor.

Armutlu Mimoza Evleri projesinde her katta 3 daire yer alıyor. Projede konutların tamamı 95 metrekare büyüklüğündeki 2+1 planındaki dairelerden meydana geliyor.

Erdem İnşaat Armutlu Mimoza Evleri projesi;

Yalova Armutlu iskele meydanına 5 dakika yürüme uzaklığındaki konumu ile dikkat çekiyor.

Erdem İnşaat Armutlu Mimoza Evleri fiyat listesi ise şöyle;

  • 2+1 daireler 230, 250 ve 280 bin TL’den satışa sunuluyor.

Aralık 2018 tarihinde konut teslimlerinin yapılması hedeflenen Armutlu Mimoza Evleri projesinde;

• Toplantı salonları
• Fitness salonları
• Türk Hamamı
• Botanik Bahçe
• Şelale
• Çocuk oyun alanları
• Yeşil alan yer alıyor.