EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arma Vita Konya'da 330 bin TL'ye 3+1 daire

Okkalar İnşaat kalitesiyle Konya’da hayata kazandırılan Arma Vita Konya projesinde 3+1 daireler 330 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü ve üretken isimlerinden Okkalar İnşaat tarafından Konya’nın Selçuklu ilçesinde sektöre kazandırılan Arma Vita Konya projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 330 bin TL’den başlayıp 460 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Projede büyüklükleri 135 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Arma Vita Konya projesinde yer alan dairelerin teslimleri ise Aralık 2020 yılında yapılacak.

Sadece yüzde 25 peşinat ödemesi ile konut satın alınabilen projede fiyat listesi, daire planları, daire büyüklükleri, teslim tarihi ve daha birçok detayı belli oldu. Proje hakkındaki merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Konya’nın Selçuklu ilçesinde Okkalar İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılan Arma Vita Konya’da yer alan dairelerin büyüklükleri ise 135 metrekareden başlayıp 168 metrekareye kadar yükseliyor. 3 blok şeklinde yükselen projede toplam 96 konut ve 3 adet de iş yeri yer alıyor. 21 bin 350 metrekare alan üzerinde yükselen Arma Vita Konya projesinde daire fiyatları da 330 bin TL ile 460 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Projeden yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Konut bedelinin kalan yüzde 75’lik kısmı ise şirket bünyesinde sağlanan finansman ile vadelendirilebiliyor.

Teslimlerin Aralık 2020 tarihinde yapılması hedeflenen Arma Vita Konya karma konseptli projede 2 tip daire seçeneği yer alıyor. Tamamı 2+1 ve 3+1’Lerden meydana gelen projenin biri brüt 135 metrekare, diğeri de 165 metrekare büyüklükte dizayn eidliyor.

Arma Vita projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Çocuk oyun alanları
• Kamelyalar
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark yer alıyor.