EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arma Menta'nın yüzde 60'ı satıldı

Sektörün köklü ismi Okkalar İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Arma Menta projesinin yüzde 60’ı 5 ayda satıldı.

İstanbul’un son dönem en gözde lokasyonlarından biri olan Kartal’da emlak sektörünün köklü isimlerinden Okkalar İnşaat güvencesiyle inşa edilen Arma Menta projesinin yüzde 60’lık bölümü 5 ay gibi kısa bir sürede satıldı.

Şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam vadeden Arma Menta’da satışa çıktıktan ilk 5 ay sonra yüzde 60’lık bir bölümünün satışı tamamlandı.

Haziran 2019'da tamamlanması planlanıyor

Haziran 2019’da tamamlanması beklenen Arma Menta’da yatırımcıya ve konut sahibi olmak isteyenlere yüksek yaşam standartları sunuluyor.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka projeyle ilgili yaptığı açıklamada, “İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da hayata geçirdiğimiz Arma Menta projemizde 2017 Mayıs ayında çalışmalara başladık. Arma Menta’yı bölgenin nabzını tutarak ve yatırımcıya yüksek kazanç vaadi ile hayata geçiriyoruz. Projenin şimdiden yüzde 60’ını sattık. Bu kadar kısa bir sürede büyük bir oranda satılması bizim için sürpriz bir sonuç değil. İnşaat sektöründeki deneyimimiz sayesinde yanılmadık” diye konuştu.

“Yatırımcısına yüzde 50 kar vaat ediyor”

Projenin teslim tarihine kadar yatırımcısına yüzde 50 kar sağlayacağını öngördüklerini belirten Okka, “Yüksek kazanç vaat eden projemizde yatırımcılarımıza sunduğumuz en temel avantaj, banka kredisi kullandırmak. Bu durum yatırımcımız için de büyük bir güven oluşturuyor. Bankalar 120 aya kadar 0,99 faiz oranı ile kredi seçeneği de mevcut. Ayrıca firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit seçeneği de sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Arma Menta yüksek yaşam standartları sunuyor

Yüksek yaşam standartları gözetilerek inşa edilen Arma Menta’da; kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanı da bulunuyor. Proje; birleştirilebilir ve kompakt 82m²’lik daireler ile 136m²’lik büyük dairelerin yer aldığı 158 konut ve 9 ticari alandan oluşuyor. E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilmeye başlanan, metroya da 900 metre mesafede yer alan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor.