EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arma Menta’nın yüzde 35’i satıldı

Okkalar İnşaat imzasıyla İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Arma Menta projesinin yüzde 35’i satıldı.

Okkalar İnşaat tarafından 60 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Arma Menta projesinde fiyatlar 407 bin TL ile 710 bin TL arasında değişiyor. Arma Menta projesinin yüzde 35’i ise satılmış durumda.

158 konut ve 9 ticari alandan meydana gelen Arma Menta’da projesindeki daireler 82 metrekare ile 136 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. 2019 yılının Haziran ayında tamamlanması planlanan projede daire fiyatları 407 bin TL’den başlayarak 710 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

Arma Menta, İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Kartal Soğanlık’ta yer alan 5 bin metrekarelik bir alana inşa ediliyor. Yüksek yaşam standartları gözetilerek inşa edilen Arma Menta’da; kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanı da bulunuyor. 82 metrekare ile 136 metrekare aralığındaki 2+1 ve 3+1’lik 158 konut ve 9 ticari alandan oluşan projede, daire fiyatları 407 bin TL’den başlıyor. E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilmeye başlanan proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor.