Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Arma Menta’dan ev alan herkese 10 bin liralık alışveriş çeki hediye

İstanbul Anadolu Yakasının cazibe merkezi Kartal’da Okkalar İnşaat tarafından hayata geçirilen Arma Menta projesinde daire alana 10 bin TL hediye çeki!

Okkalar İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en işlek ilçelerinden Kartal’da sektöre kazandırılan Arma Menta Kartal konut projesinden daire satın alanlara özel IKEA’dan 10 bin TL alışveriş çeki hediye veriliyor.

Kartal ilçesi Soğanlık mevkiinde yükselen Arma Menta projesinde teslimler için geri sayım başladı. Aralık 2018 tarihinde konut teslimlerinin start alması hedeflenen Arma Menta Kartal projesinde 31 Temmuz 2018 tarihine kadar konut satın alan herkese IKEA’da kullanılması üzere 1 0bin TL değerinde hediye çeki verilecek.

Toplam 158 adet daireye yer verilen Armaa Menta projesinde 2+1 ve 3+1 planında tasarlanan konut seçeneklerine yer veriliyor. 2 blok şeklinde Anadolu Yakasının cazibe merkezlerinden Kartal’ın Soğanlık mevkiinde sektöre kazandırılan Arma Menta projesinde yaşamın 7 ay sonra başlaması planlanıyor.

Konut teslimlerinin belirlenen tarihten öne çekildiğini söyleyen Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka; projenin satış ve inşaat sürecinde herhangi bir sorun yaşanmamasını bölgenin İstanbul’daki geri dönüş süresi en kısa olan ilçelerden bir tanesi olarak dikkat çekmesine ve yüksek kar vaat ediyor olmasına bağladı.

İstanbul’un oksijen deposu Aydos Ormanları’nın hemen yanı başında yükselen Arma Menta projesinde sosyal donatı anlamında da çok zengin seçenekler sunuluyor. Projede tüketiciye, çocuklara yönelik açık ve kapalı olmak üzere iki farklı oyun alanı, kış bahçesi, açık yüzme havuzu, 7/24 kameralı güvenlik sistemleri, güvenlik, kapalı otopark, açık otopark hamam, sauna, buhar odası gibi, fitness salonu gibi hizmetler sunuluyor.