EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arma Menta'da teslim tarihi öne çekildi

İstanbul’un en hızlı değerlenen ilçesi Kartal’da konumlandırılan Okkalar İnşaat projesi Arma Menta’da teslimler 7 ay erken yapılacak.

Sektörün güvenilir isimlerinden Okkalar İnşaat imzasıyla İstanbul Anadolu yakasının gözde lokasyonu Kartal’da konumlandırılan Arma Menta’da teslimler beklenenden 7 ay erken gerçekleştirilecek. Yatırımcıya yüksek prim vaat eden projede teslimler 2018 yılının Aralık ayında yapılacak.

Şehrin merkezinde yüksek primli yatırım fırsatı sunan Arma Menta için ilk verilen teslim tarihi Haziran 2019 idi. Ancak projenin beklenenden hızlı ilerlemesiyle teslim tarihi öne alınarak Aralık 2018 olarak güncellendi.

Altı ay gibi kısa bir sürede yüzde 60’ı satılan proje hakkında değerlendirmelerde bulunan Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “Konut satışlarında düşüş yaşandığı iddialarına rağmen hayata geçirdiğimiz projemizin ne satışlarında ne de inşa sürecinde bir aksama yaşadık. Hatta projemizi 7 ay erken teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal lokasyonunun konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Ayrıca müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamak şirket politikamızdır. Bu amaçla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

“Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz”

Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizin çehresini yenileyerek estetik görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” şeklinde konuştu.Projenin teslim tarihine kadar yatırımcısına yüzde 50 kar sağlayacağını öngördüklerini belirten Okka, “Yüksek kazanç vaat eden projemizde yatırımcılarımıza sunduğumuz en temel avantaj, banka kredisi kullandırmak. Bu durum yatırımcımız için de büyük bir güven oluşturuyor. Yatırımcı kullandığı banka kredisi ile hem dairesini hem de parasını garanti altına almış oluyor” dedi.