EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Arma Kent'te satışlar başladı

Okkalar İnşaat imzasıyla Konya'nın Selçuklu ilçesinde yükselen Arma Kent projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 peşinatla 24 ay vade farksız taksit sunuluyor

"Arma" markasıyla yatırım değeri yüksek konut projeleri hayata geçiren Okkalar İnşaat'ın yeni projesi Arma Kent'te satışlar başladı. Konya'nın hızla gelişen bölgelerinden Selçuklu'da konumlandırılan Arma Kent projesinde alanları 151 metrekare ile 221 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler bulunuyor.

Ağustos 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Arma Kent projesi genellikle oturum amaçlı tercih ediliyor. Yüzde 10 peşinatla 24 aya kadar vade farksız taksit fırsatından yararlanılabilen Arma Kent projesinde 3+1 daireler 320 bin TL ile 380 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 495 bin TL ile 520 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

3 blokta toplam 230 konutun yer aldığı Arma Kent'in sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, Türk hamamı, sauna, yürüyüş parkuru, futbol ve basketbol sahası bulunuyor.