EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aris Grand Tower'da lansmana özel avantajlı fiyatlar

Aris Grand Tower projesinden daire satın almak isteyenler yüzde 15 peşinat ödedikleri takdirde ayda bin 900 TL ödeyerek konut sahibi olabiliyor.

Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat tarafından 110 milyon TL'lik yatırımla Esenyurt'ta hayata geçirilen Aris Grand Tower projesi 6 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükselen tek bloktan meydana geliyor. Projede büyüklükleri 70 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde daireler bulunuyor.

Toplamda 310 daire ve 18 ticari ünitenin yer aldığı Aris Grand Tower'dan yüzde 15 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. 'Hayata zirvede başla' sloganıyla lanse edilen Aris Grand Tower'ta 1+1 daireler 229 bin TL ile 400 bin TL, 2+1 daireler 345 bin TL ile 500 bin TL, 3+1 daireler ise 505 bin TL ile 595 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Lüks ve konforun bir arada bulunuduğu proje avantajlı konumuyla da göz dolduruyor. Avcılar-TEM bağlantı yolunun yanı başında yükselen Aris Grand Tower; E-5, metrobüs ve toplu taşıma araçlarına da yakın mesafe konumlandırılıyor. Mayıs 2018'de teslim edilmesi beklenen projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, peyzaj alanları, basketbol sahası ve tenis kortu yer alıyor.