EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Areon Boğaziçi Evleri'nde yeni bir kampanyaya başlandı

Areon Yapı imzasıyla Türkiye'nin cennet tatil bölgelerinden Bodrum'da yükselen Areon Boğaziçi Evleri'nde her keseye uygun ödeme planları bulunuyor.

Areon Yapı'nın Bodrum'da konumlandırdığı 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri'nde başlatılan yeni kampanya kapsamında, yatırımcılara peşin alımlara özel fiyatların yanı sıra, yedi farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Areon Boğaziçi Evleri’nde, 1+1 daireler 160 bin TL, 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Bodrum-Milas yolu üzerinde Boğaziçi Mahallesi’nde konumlanan Areon Boğaziçi Evleri, 3 katlı 38 blok ve 2 katlı 35 blokta toplam 294 konuttan oluşuyor. 57 bin metrekarelik alanın 38 bin metrekaresinin yeşil alan ve sosyal tesis olarak ayrıldığı butik projede, 120 ay vade uygulanan planda ister peşinatsız ve ara ödemesiz ister yüzde 25 peşinatlı ister yüzde 50 peşinatlı ödeme seçenekleri bulunuyor.

Teraslı 1+1 daireler ve hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks dairelerden oluşan ve Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Areon Boğaziçi Evleri’nde, ev tesliminde toplu ödeme yapılan 30 ay vadeli ödeme planı opsiyonu da sunuluyor. 30 ay vade sunulan teslimde ödemeli planda da yine peşinatsız, yüzde 25 peşin ve yüzde 50 peşin ödeme seçenekleri bulunuyor.

Yazlık sahibi olmayı lüks olmaktan çıkarıyor

Areon Boğaziçi Evleri, bol opsiyonlu ödeme planları ile her bütçeye uygun alternatiflerle yazlık sahibi olma ve yatırım yapma avantajı sunuyor. Örneğin; peşinat, ara ödeme ve ev tesliminde ödeme yapmadan sadece kira öder gibi taksit ödeme seçeneği ile ev sahibi olmak isteyenler, bin 200 TL’den başlayan taksitlerle 1+1 daire ve bin 900 TL’den başlayan taksitlerle 2+1 dubleks daire sahibi olabiliyor.

Var olan birikimini değerlendirip yatırım yapmak isteyenler tamamı peşin ödemeli özel fiyatlarla kârlı çıkarken, bir miktar birikimi olup kredi çekmek istemeyenler ise 100 bin TL peşinatın ardından 5 yıl 800 TL, 4 yıl 860 TL ve son yıl 893 TL taksit ödeyerek 1+1 daire ya da 200 bin TL peşinat ile 5 yıl bin 500 TL, 4 yıl bin 800 TL ve son yıl bin 966 TL taksit ödeyerek 2+1 dubleks daire sahibi olabiliyor.