EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Areon Boğaziçi Evleri'nde yedi farklı ödeme seçeneği sunuluyor

Areon Yapı'nın Bodrum'da konumlandırdığı Areon Boğaziçi Evleri'nde yılbaşına özel başlatılan kampanya kapsamında, yatırımcılara yedi farklı ödeme planı sunuluyor.

Areon Yapı, Bodrum'da yazlık sahibi olmak isteyenlere Areon Boğaziçi Evleri'nde yedi farklı ödeme planı sunuluyor. Areon Boğaziçi Evleri yılbaşı kampanyası kapsamında, peşin alımlara özel fiyatların yanı sıra, 120 ay ve 30 ay vade için sunulan üç farklı ödeme seçeneği bulunuyor. Bodrum-Milas yolu üzerinde Boğaziçi Mahallesi’nde konumlanan Areon Boğaziçi Evleri’nde 3 katlı 38 blok ve 2 katlı 35 blokta toplam 294 konut bulunuyor. Projede 1+1 daireler 160 bin TL, 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den satışa sunuluyor.

57 bin metrekarelik alanın 38 bin metrekaresinin yeşil alan ve sosyal tesis olarak ayrıldığı butik projede, 120 ay vade uygulanan planda ister peşinatsız ve ara ödemesiz ister yüzde 25 peşinatlı ister yüzde 50 peşinatlı ödeme seçenekleri bulunuyor. Teraslı 1+1 daireler ve hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks dairelerden oluşan projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Areon Yapı’nın Bodrum'daki 16'ncı projesi olan Areon Boğaziçi Evleri, Milas Havalimanı’na 17 km, Bodrum merkeze yaklaşık 20 km ve Milas’a 37 km, ibadet alanlarına 1 km, sağlık ocağı ve ambulansa 7 dakika uzaklıkta bulunuyor. Ekolojik çeşitliliğiyle ünlenen ve en popüleri flamingolar olmak üzere 125 çeşit kuş türünü bünyesinde barındıran Tuzla Kuş Cenneti’ne 15 dakikalık mesafede bulunan Areon Boğaziçi Evleri, ayrıca Tuzla Lagünü manzarasıyla da dikkat çekiyor.