Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Ardıç Royal Adana’da 2+1 daireler 250 bin TL

Mustafa Ardıç İnşaat tarafından Adana’da sektöre kazandırılan Ardıç Royal projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Sektörün güven vaat eden isimlerinden Mustafa Ardıç İnşaat tarafından Adana’da hayata geçirilen Royal Ardıç Adana projesinde teslim tarihi, fiyat listesi, kat planları ve ödeme planları belli oldu. Proje hakkındaki tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Adana’da hayata kazandırılan Royal Ardıç projesinde 2+1 ve 3+1 konseptinde tasarlanmış dairelere yer veriliyor. Projede 12 adet 2+1 ve 36 adet 3+1 olmak üzere toplam 48 adet daire bulunuyor.

Kozan Caddesi üzerinde konumlandırılan Royal Ardıç Adana konut projesinde yer alan dairelerin tamamı 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri de 85 metrekareden başlangıç göstererek 107 metrekareye kadar yükseliyor.

Fiyat listesinin açıklandığı projede yer alan 2+1 tipinde tasarlanmış daireler 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler ise 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Konut alıcısının şartlarına uygun ödeme planları geliştirilerek konut alımını kolaylaştıran projede konut teslimlerinin ise Kasım 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Adana’da Kozan Caddesi üzerinde Adana Şehir merkezine sadece 5 dakikalık mesafede konumlanan Ardıç Royal projesinde konutların yanı sıra 10 adet de ofise yer veriliyor. Karma konseptte hayata kazandırılan projede yer alan daireler akıllı ev sistemleri ile dizayn edildi.
Konut alıcısının isteği doğrultusunda daire tasarımı yapılabilen projede jenaratör, hareket dedektörü, aydınlatma kontrolü, su ve gaz kaçakları için dedektör, merkezi uydu ve merkezi internet sistemlerine yer veriliyor.

Yaşam, ulaşım ve alışverişin merkezinde konumlanan Royal Ardıç projesi Adana Kozan Caddesi üzerinde yükseliyor.
Royal Ardıç’ın sosyal olanakları ise şöyle sıralanıyor:

• Kapalı otopark
• Güvenlik
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları