EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aqua Modern Ankara'nın temeli atıldı

Başkentin yatırım değeri yüksek bölgelerinden biri olan Ankara-Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirilecek Aqua Modern Ankara'da inşaat çalışmaları başladı.

Gümüşhaneli iş adamlarının oluşturduğu GİYAT A.Ş.'ye ait arazi üzerinde Su Modern Konut Yapı Kooperatifi tarafından yükselen Aqua Modern Ankara, "Artık ihtiyacınız yalnızca ev değil, farklı bir yaşam biçimi" sloganıyla hayata geçiriliyor. Proje sakinlerine kendi sebzesini, süt ve süt ürünlerini üreten tesislerin, botanik bahçenin, seraların, şelalelerin, çocuklar için oyun parklarının, mini hayvanat bahçesinin, uçurtma alanının ve çim paten alanı nın yer aldığı bir hayat sunan Aqua Modern Ankara, farklı sosyal donatılarıyla ön plana çıkıyor. 64 dönüm üzerinde konumlandırılacak olan projede 811 daire bulunuyor.

"Her yönüyle yeni bir proje"

Projenin temel atma töreninde konuşan Su Modern Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Kazım Kumpasoğlu, Ankara'da modern hayatın konforunu ve kır hayatının tüm güzelliklerini bir araya getirerek, Ankaralılara farklı bir yaşam biçimi sunmayı amaçladıklarını belirtti. Kumpasoğlu, "Ankara'da henüz böyle bir proje yok. Aqua Modern, tüm beklentileri karşılayan, her yönüyle yeni, farklı bir proje" dedi.

Projenin yatırım açısından kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirten Kumpasoğlu, yatırımcılara uygun ödeme koşullarının sunulduğunu da belirtti.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ise proje bölgesinin Ankara’nın en cazip gelişme alanında olduğunu, mevcutta 550 bin olan ilçe nüfusunun 2030 yılında 1 milyon 400 bine ulaşacağını belirterek, “Arazinin konumu ve yapılan yatırım isabetlidir” dedi.