EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AP İstgate'te sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor

Şani İnşaat'ın Ankara Yenimahalle'de inşa ettiği AP İstgate projesinde fiyatlar 149 bin TL'den başlıyor. Projenin yüzde 30 oranında prim yapması bekleniyor.

Ankara'nın en değerli yatırım alanlarından Yenimahalle'de tek blok halinde yükselen AP İstgate projesinde toplam 295 konuta yer veriliyor. Alanları 79 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 konut tiplerinin bulunduğu AP İstgate'te az sayıda konut sahiplerini bekliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan AP İstgate projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Her dairenin 14 metrekare ile 55 metrekare arasında değişen balkon ve teraslarının buludnuğu projede; 1+1 daireler 149 bin TL ile 230 bin TL arasında, 2+1 daireler 240 bin TL ile 325 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapması beklenen AP İstgate projesinde en küçük dairenin minimum 1.000 TL'den kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. İstanbul yolunun yanı başında, metro istasyonuna 100 metre mesafede, Göksu Parkı'na 3 dakika, Yenimahalle Devlet Hastanesi'ne ise 5 dakika uzaklıkta konumlandırılan projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, sauna, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor.