EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Antwell Life Care Residence projesinin temelleri atıldı!

Türkiye’de sağlık hizmetleri alanındaki ilk konsepti Antwell Life Care Residence projesinin temelleri atıldı.

Ant Yapı ve Acıbadem Sağlık Grubu iş birliğinde yaşama geçirilen Türkiye’nin ilk sağlık konseptli rezidans projesi Antwell Life Care Residence projesinin temeli atılarak inşaat çalışmalarına başlandı.

Ant Yapı kalitesi ve güvencesiyle Çamlıca eteklerinde inşa edilecek ve Acıbadem Sağlık Grubu tarafından işletmesi yürütülecek Türkiye’nin sağlık hizmetleri alanındaki ilk konsepti Antwell Life Care Residence projesinin temeli Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Okay, Hasan Yılmaz ile şirket yöneticileri ve projenin yapımında çalışacak ekibin katıldığı bir törenle atıldı. Böylelikle projenin inşaat dönemi de başlamış oldu.

150 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirilmesi planlanan projenin temel atma töreni sonrası bir açıklama yapan Mehmet Okay, Antwell’i insan hayatının farklı dönemlerindeki ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla hayata geçirdiklerini ifade ederek Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında ilk kez uygulanacak olan bu proje ile, sakinlerine kapsamlı bir sağlık hizmeti de sunacaklarını söyledi.

Antwell Life Care Residence projesinde Acıbadem Sağlık Grubu ile birlikte hareket ettiklerini açıklayan Okay; “Antwell sakinlerinin tüm sağlık ihtiyaçlarına da cevap verebileceğiz” diyerek bunun yanısıra esneklik ve eşitlik ilkeleriyle her ihtiyaca hizmet verecek şekilde dönüştürülebilen bir mimari tasarım hayal ettiklerini dile getirdi.

Antwell Life Care Residence projesinin 2019 yılı içerisinde tamamlanması hedefleniyor.