EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Antteras'tan yüzde 8 KDV ödeyerek daire sahibi olmak mümkün

Ant Yapı tarafından Beylerbeyi sırtlarında, Kirazlıtepe-Küplüce sınırları içerisinde konumlandırılan Antteras'ta yüzde 8 KDV ödenerek ev sahibi olunabiliyor.

Türkiye’de ÇEDBİK-Konut sertifikasını alan ilk proje olmasıyla dikkat çeken Antteras, sunduğu özel indirimler ve kişiye özel ödeme planlarıyla da adından söz ettiriyor. Metrekare birim fiyatının 8 bin TL'den başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenler, 31 Mart 2017'ye kadar geçerli olacak kampanya kapsamında sadece yüzde 8 KDV ödeyerek ev sahibi olabiliyor. 28 bin metrekare alan üzerinde yükselen Antteras'ta dört farklı tip blokta toplam 88 konut yer alıyor.

Yeşil binaların, artan enerji ve su giderleri nedeniyle artık tercih sebebi olduğunu belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "Çevre dostu bu projemiz, yüzde 8 KDV oranıyla artık çok daha avantajlı hale geldi. Daha iyi bir geleceğin inşası için hareket eden Ant Yapı, Antteras projesini dünyanın birçok ülkesinde benimsenen çevre dostu bina sertifikası BREEAM’in standartlarına uygun olarak tasarladı. Türkiye’nin ilk yerli yeşil bina sertifikası ÇEDBİK-Konut’a da layık görülen projemiz, Bakanlar Kurulu’nun aldığı KDV indirimi kararıyla birlikte, artık hem çevreye hem de aile ekonomisine dost" dedi.

8 bin 500 metrekaresi sosyal alan olarak ayrılan projede panoramik manzaralı kafeterya, restoran, lounge, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa & fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası ve oyun ünitelerinin bulunduğu bir çocuk parkı bulunuyor.