EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Antplato'da teslime bir ay kaldı

Ant Yapı'nın Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Antplato projesinin teslimlerine 2016 Aralık ayında başlanacak.

Yurtdışında birçok projeye imza atan Ant Yapı, Türkiye'deki ilk ofis projesini önümüzdeki ay teslim etmeye hazırlanıyor. Toplam 35 bin metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato, 50 milyon dolar yatırım değeriyle yükseliyor. 25 kattan ve 176 modüler birimden oluşan Antplato’da, 80 metrekare ve 172 metrekare büyüklüğünde iki farklı ofis birimi yer alıyor. Bu birimler, kişisel tercihlere göre ister ofis ister home office olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde bin 32 metrekareye kadar genişletilebiliyor. Kişiye özel ödeme planları ile özel indirimler uygulanan ofislerin metrekare bazında birim fiyatları ise 4 bin 500 TL'den başlıyor.

Hem konforlu, hem yeşil ofisler

Çevre dostu projeleriyle sektöründe öne çıkan Ant Yapı, Antplato’yu uluslararası alanda saygınlığı en yüksek yeşil bina çevresel etki değerlendirme metodolojilerinden, Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak tasarladı. Elektrikli ve hibrit araçların şarj edilebileceği özel alanlar da sunan proje, “yeşil kiralama modeli” ile ofisin enerji tasarrufunu bireysel kullanıcıların kontrolüne vererek de sürdürülebilir bir yaşam ve çalışma alanı sağlıyor.

Proje ile ilgili değerlendirme yapan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Bugünün ofis tasarımında artık işlevsellik tek başına yeterli değil. Çalışma hayatının dolayısıyla günlük yaşamlarımızın büyük bölümünün geçtiği bu mekanlarda, bir takım kriterler olmalı. Çevreyle dost, tasarımı ferah tasarlanması gereken ofislerde, çalışanların mutluluğu dolayısıyla verimi düşünülmeli. Ant Yapı olarak, Türkiye’deki ilk ofis projemizi Basın Ekspres Yolu’nda, çağdaş ofisten beklenen tüm bu kriterlere uygun bir biçimde ve üstün inşaat kalitesiyle oluşturduk. Antplato’da inşaat sona yaklaşırken, mimari ekibimizin en iyiyi amaçlayarak hazırladığı örnek ofisler büyük beğeni gördü” şeklinde konuştu.