EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Antmono'da satışlar başlıyor

Ant Yapı imzasıyla Ümraniye'de hayata geçirilecek olan Antmono projesinin satışlarına gelecek hafta başlanacak. Projede fiyatların 685 bin TL'den başlaması bekleniyor.

Ant Yapı'nın 87 dairelik yeni projesi Antmono'da bir süre önce başlayan ön talep toplama çalışmalarında son aşamaya gelindi. Anadolu yakasının en değerli bölgelerinden Ümraniye'de Küçüksu Mahallesi'nde hayata geçirelecek olan proje bu yıl içerisinde açılması beklenen metro hatları, köprü ve bağlantı yollarına yakın bir konumda yer alıyor olmasıyla yatırımcının ilgisini çekiyor.

Alanları 110 metrekare ile 225 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin yer alacağı Antmono'da daireler modüler sistemle 4+1 daire haline de getirilebiliyor. Ant Yapı'nın daha önce inşa ettiği Antasya projesine komşu olacak Antmono'da resmi satışlar 18 Temmuz 2016'da başlayacak.

Dairelerin 685 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı proje hakkında konuşan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Ümraniye son zamanlarda yapılan yol yatırımları sayesinde yeni finans ve yaşam merkezine dönüştü. Önümüzdeki dönemde planlanan, İstanbul’un iki yakasına daha hızlı, daha konforlu, daha ekonomik ulaşım sağlayacak “3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli” projesinin hayata geçmesinden sonra daha da değerli olacak. Yatırım değeri 30 milyon dolar olan, çok özel sosyal donatıları olan butik projeyi 2017 yılı sonunda teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.