EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Antalya’nın en değerli markalı konut projeleri

Antalya’nın yüksek prim vaat eden en başarılı ve değerli konut projeleri nelerdir? Sizler için derledik…

Sur Yapı Antalya

Sur Yapı kalitesiyle Antakya’nın Kepez ilçesinde sektöre kazandırılan Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya’da toplam 19 bin adet konuta yer verildi. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri bulunan projede fiyatlar ise 107 bin TL’den başlıyor. Anahtar teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 47 metrekare ile 186 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Koru Park

Antalya’nın merkezinde Özgüntur İnşaat kalitesiyle sektöre kazandırılan Koru Park konut projesi 3 bin metrekare arsa üzerinde konumlanıyor. Toplam 56 konuta yer verilen projedeki dairelerin büyüklükleri 90 metrekare ile 110 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projedeki konutlarda hemen teslim avantajı ve 260 bin TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor.

Prime Park Evleri

Saraç İnşaat güvencesiyle Antalya ilinin merkezinde konumlandırılan Prime Park Evleri projesi 4 bin 500 metrekare alan üzerinde kuruluyor. 40 konuta yer verilen projedeki dairelerin büyüklükleri 130-170 metrekare aralığında değişiyor. 3+1 ve 4+1 dairelere yer verilen projede hemen teslim konutların fiyatları 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Eco Marine

Oxo Construction tarafından Alanya’da konumlandırılan Eco Marine,11 bin 700 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 100 adet konuttan meydana gelen projede büyüklükleri 70 ile 280 metrekare aralığında farklılık gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekler bulunuyor. Teslimlerin başladığı projede satışlar da devam ediyor. Son daireler için acele edin!

Panorama Evleri

Ulu İnşaat farkıyla Antalya’nın markalı konut projeleriyle ivme kazanan ve sürekli değerlenen ilçesi Kepez’de inşa edilen Panorama Evleri, 14 bin 149 metrekare arsa alanı üzerine yükseliyor. 152 adet daireden meydana gelen projede büyüklükleri 134 ile 191 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. Aralık 2017’de teslime başlayan Panorama Evleri projesinde daire satışları da devam ediyor.