EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Antalya Kepez-Santral’de kura çekiliş tarihi belli oldu

Antalya Kepez Santral Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap kura çekilişi bu ay sonu yapılacak. Çekiliş ile birlikte 5 bin 73 adet hak sahibinin konutu belli olacak.

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Antalya’nın Kepez ilçesindeki Santral mahallesinde gerçekleştiriliyor. Alan ve inşaat bakımından Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan proje ile bölgede yaşayanların modern, rahat, huzurlu ve güvenli bir yaşama kavuşması hedefleniyor.

Antalya Kepez Santral Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap, 253 bin 375 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etabı’nda 5 bin 73 adet hak sahibi konutu, bin 344 adet yüklenici konutu olmak üzere toplam 6 bin 417 adet konut yer alıyor.

İskan alımlarının Ekim 2019’da gerçekleşmesi planlanan projede 5 bin 73 daire hak sahibi konutları için kura çekimleri yapılacak. Çekiliş, bu ay sonu gerçekleştirilecek.

748 BİN METREKARELİK İNŞAAT ALANI

748 bin 417 metrekare inşaat alanına sahip projede hak sahiplerine ait parsellerinin temel kazı hafriyat çalışmaları tamamlandı. Proje kapsamında başlayan beton dökme işlemi ise devam ediyor.

YÜKLENİCİYE AİT KONUT SATIŞLARI BAŞLADI

Projede daire hak sahiplerinin konutlarının yanı sıra 1.344 adet yükleniciye ait konut yer alıyor. Söz konusu konutların satışlarına başlandı.

İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İnşaat sürecinin daha hızlı ilerlemesi için şantiye alanı içerisine 2 adet beton santrali kurudu. Tüm altyapısı tamamlanan projede, rekreasyon ve yeşil alanların arazi tesviye çalışmalarına da başlandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait ticari alanlar, akaryakıt istasyon alanı ve özel sağlık tesisi alanları Mart ayında yapılacak ihalelerle satışa sunulacak.