EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ankara’ya 13 adet yeni millet bahçesi geliyor

Ankara’ya 13 adet millet bahçesi yapılacağını açıklayan Mehmet Özhaseki; “Bu beni heyecanlandırıyor” ifadelerini kullandı.

AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, başkente dair çalışmaları ve hedeflerini açıkladı. Mehmet Özhaseki, açıkladığı 111 proje arasında kendisini en çok millet bahçesi, çocuk köyü ve kültür yolu projelerinin heyecanlandırdığını ifade etti.

ÇOCUK KÖYÜ VE KÜLTÜR PROJELERİ ÖNEMLİ

Ankara için açıklanan projelerin içerisinde en pahalı ve yoracak projelerin metro ve ulaşım sistemleri olduğunu ifade eden Mehmet Özhaseki; “Beni en çok heyecanlandıran proje çocuk köyü, kültür yolu projeleri. Öbürleri zaten olmazsa olmazımız” şeklinde konuştu.

MİLLET BAHÇESİ HEYECANLANDIRIYOR

Ankara trafiğini rahatlatabilmek adına metro ağları iyice genişletilebilmesi gerektiğine dikkat çeken Mehmet Özhaseki; “Belli semtlere mutlaka gitmeli. Ben yeni projelerin peşindeyim. Dünyada ilklerin peşindeyim. Ankara bunu hak ediyor. 13 tane millet bahçesi yapmak beni heyecanlandırıyor” dedi.

İLÇE AYRIMI YAPMADAN HİZMET

Çevre ilçelere de değinen Mehmet Özhaseki; “Oraların nüfusu az olabilir orada da temel prensip şu, şehir merkezinde ne varsa orada da o olacak. Alt yapısından üst yapısına. Hepsi yapılacak” ifadelerini kullandu.

PROJELERİMİZ ÖRNEK OLACAK

Ankara’da uygulanacak yönetim tarzı ve ortaya koyulacak projelerin sadece çevre iller değil 81 il tarafından örnek alınacağını söyleyen Mehmet Özhaseki; “Burası Ankara, herkesin gözü başkentin üzerinde. Eğer biz burada doğru ve şeffaf bir yönetim uygularsak herkes bunu örnek almak için çalışacaktır. Ortaya koyulacak projeler tüm Türkiye’nin projeleri olacaktır. Sadece Ankara’ya değil, Türkiye’ye hitap edecek. Ankara’daki zenginlik ve büyüme çevre illere de yansıyacaktır” diye konuştu.