EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ankara'nın dev projesinde ön talep toplama çalışmalarına başlandı

Pasifik İnşaat ve Çiftray İnşaat imzasıyla hayata geçirilecek olan EGO arsası projesinde ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Pasifik İnşaat ve Çiftray İnşaat'ın, Emlak Konut GYO'dan 1 milyar 218 bin 315 TL'Lik bedelle aldıkları arsa üzerinde inşa edecekleri proje belli oldu. Satışları tamamlandığında 4 milyar 194 milyon TL'lik hasılat elde etmesi beklenen projenin ilk detayları belli oldu.

Dev projede otel ve AVM de yer alacak

Ankara’nın şehir merkezindeki en büyük arsası üzerinde 124 dönüm arazi üzerinde yükselecek olan proje içerisinde 150 bin 355 metrekare kapalı inşaat büyüklüğüne sahip AVM, 270 bin 37 metrekare büyüklüğe sahip konutlar, 379 bin 672 metrekare büyüklüğe sahip ofis, 32 bin 990 metrekare otel, 14 bin 567 metrekare okul, 485 bin 544 metrekare otopark alanı yer alacak. Toplamda 2 bin 510 dairenin yer alacağı dev projede otelin oda kapasitesi ise 313 olacak. Konvansiyonel apartmanlar, şehir suitleri, servisli konutlar, markalı konutlar ve ayrılmış konutlardan oluşan projenin konut bölümünde daire tipleri ise stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Ön talep toplanıyor

Türkiye'nin en büyük karma kullanım projesi olarak yükselecek olan EGO arsası projesi, ülkemizin dünya çapında bilinecek ilk 'landmark' binasına da ev sahipliği yapacak. Türkiye'ye örnek teşkil etmesi beklenen projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.pasifikinsaat.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.