EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ankaralıların ofis tercihleri değişti

Başkentlilerin ofis tercihlerinin değiştiğini söyleyen Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, "Yeni nesil ofisler iş verimliliğini arttırıyor" dedi.

Tüm dünyada olduğu gibi Ankara'da da, klasik ofis anlayışının yerini, akıllı ve birçok detayı bünyesinde barındıran yeni nesil ofislere bıraktığını belirten Moment Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, "Ankara'nın dört bir yanında inşa edilen modern iş merkezlerine sürekli yenileri ekleniyor. Çalışma saatlerinin yoğunluğu ile beraber çalışanlar ve yöneticiler molalarda keyifle ara verebilecekleri ve dinlenebilecekleri çalışma alanlarına ihtiyaç duyuyor" dedi.

Gelir düzeyi ile doğru orantılı olarak beklentilerin de arttığını kaydeden Turgut Uyar, şunları söyledi: "Günün önemli bir zaman dilimini ofislerde geçiren kişilerin, iş yerlerini en az ev ortamları kadar önemsediklerini görüyoruz. Günümüzde bu ihtiyaçtan hareketle eski nesil ofisler yerini, yeni projelere bırakmaya başladı. Geniş sosyal imkanlara sahip, bir çok teknolojiyi bünyesinde barındıran, günümüzün bütün gereksinimlerini karşılayabilen yeni nesil ofis kavramını, Moment Beştepe Ofis projesi ile Ankara'ya taşıyoruz. Projemiz sayesinde; kapalı camları ile havasız çalışma ortamı sunan ofisler yerini; kumandalı açılabilir pencerelere, eşsiz bir orman ve şehir manzarası ile ferah bir çalışma ortamına bırakıyor."

Moment Beştepe'de teslimlerin başlamasına 11 ay kaldı

Moment Beştepe Ofis projesinin Aralık 2017'de teslim edileceğini söyleyen Uyar, "Moment Beştepe, ofis sahiplerini ve çalışanlarını, keyifle mola verebilecekleri, sosyalleşebilecekleri, kendilerini yenileyebilecekleri alanlarda bir araya getiriyor" diye konuştu.

Moment Beştepe Ofis; tüm ihtiyaçlarınızın karşılanacağı ferah toplantı odaları, dünyanın önde gelen şirketlerinin ofislerinde rastlanan uyku odalarını, yoğun iş stresinden arınabilmek için ise yoga/pilates salonu gibi detayları çalışanlara sunuyor. Bunlarla da yetinmeyen proje, motivasyonunuzu artırabilmek için zen bahçelerine, yaratıcılığı geliştirebilmek için workshop salonuna, çalışanların yemek ihtiyaçlarını lezzetli, ekonomik bir biçimde karşılayabilecekleri tabldot restauranta ve Beştepe ve Söğütözü için yeni bir çekim merkezi haline gelecek cafe ve restaurantların bulunduğu Mola Sokağı’na proje sınırları içinde yer veriyor.