EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ankara'da huzurlu ev hayatının vazgeçilmez adresi: Park MOZAİK

Başkent'te huzurlu ev hayatının yeni adresi Park MOZAİK'te 9 yeni meydanın açılışı gerçekleştirildi.

Gayrimenkul sektörünün köklü isimlerinden TEPE ve MESA tarafından hayata geçirilen Park MOZAİK’te hayata derinlik katan 9 yeni meydan açıldı.

Başkentin fark yaratan projesi Park MOZAİK sonbaharı gerçekleştirilen barbekü partisiyle kutladı. TEMA ve MESA gücüyle fark yaratan Park MOZAİK’in tematik meydanları kullanıma açıldı.

Komşularıyla bir araya gelme fırsatı bulan Park MOZAİK sakinleri tadı damakta kalan ve enfes lezzetlerle donatıldı. Barbekü partisinde Park MOZAİK’i tercih edenlerin hayatında derinlik katan her biri birbirinden farklı temalardan oluşan meydanlar da kullanıma açıldı.

Projede 9 ayrı tematik park yer alıyor

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan Park MOZAİK, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. 50 bin metrekareye yakın tematik alana sahip Park MOZAİK’te tam 9 ayrı tematik meydan yer alıyor. Park MOZAİK’e adım atanları girişte Yaşam Meydanı karşılıyor. Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor.

Ankara’da huzurlu ev hayatının vazgeçilmez adresi: Park MOZAİK

Meydanın bitiminde ise amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek Sanat Merdivenleri bulunuyor. Canlı Meydan’da; piknik, şenlik mekanı ve hatta yazlık sinema olarak kullanılabilecek dev bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor. Park MOZAİK sakinleri Okuma Meydanı’nda mor salkımların altında kitap okuyarak, ister mis kokulu çiçekleriyle Aromatik Meydan’da veya açık havada yoga keyfi yaşatan Mistik Meydan’da vakit geçirebiliyorlar.

Projenin merkezine konumlandırılmış ve her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Bin bir Dilek Meydanı, Mozaikli Yol ise Park MOZAİK sakinlerinin renkli ve huzurlu buluşma noktalarını oluşturuyor. Park MOZAİK; bünyesindeki nefis bir göletle birlikte Ankara’da huzurlu ev hayatının vazgeçilmezi oluyor.

Etkinlikte çocuklar da unutulmadı

Barbekü partisi ile Park MOZAİK sakinleri sonbaharın son sıcak günlerinde tüm dostları, yakınları ve sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirdi. Çocukların da unutulmadığı barbekü partisinde çocuklar palyaçolar, özel yüz boyama etkinliği ve şişme oyun alanlarıyla unutulmaz anlar yaşarken pamuk şekerlerinin de tadını çıkardı.

Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Park MOZAİK, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park MOZAİK’te teslimler geçtiğimiz Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE ve MESA ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi Park MOZAİK’i tercih edenlere kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.

2+1’den 6+1’e kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor

Park MOZAİK, 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde kurulu 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla Başkentlilerin büyük ilgisini görüyor. Öyle ki; özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden çeşitliliğiyle yaşamı mutluluğun rengine boyuyor.

Merkezi konum ve ulaşım imkanlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor

Park MOZAİK, elverişli konumu ile de şehrin tüm olanaklarından kolayca yararlanabilme imkanı sağlıyor. Bölgesinde yer alan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park MOZAİK’te, metro ve yeni yapılan anayollarla da şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkün.

Leed Gold adayı proje: Park MOZAİK

Park MOZAİK’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; gelişmiş ülkelerdeki büyük projelerin sahip olduğu Leed Gold sertifikasına aday olması. Leed Gold sertifikası sahibi olmak için projenin en başından itibaren sertifika kriterlerine göre tasarlanması ve hayata geçirilmesi gerekiyor. Sertifika; konut projesinin çevreciliğini, tasarımdaki gelişimini, kalitesini ve güvenini tescil ediyor. TEPE ve MESA birlikteliğiyle kalite ve güveni bünyesinde toplayan Park MOZAİK projesinin Leed Gold adayı olması, projenin kalitesi ve güveni için bir anlamda çift tescil anlamı taşıyor. Park MOZAİK, Ankara'da bu sertifikayı alan ilk konut projesi olacak.