Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ankara Cebeci’de Verra Cadde isimli yeni proje yükseliyor

Tüfekçioğlu Grup, Ankara Cebeci’de Verra Cadde ismini verdiği yeni projesini hayata geçiriyor. Verra Cadde; 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans seçeneklerinden meydana gelecek.

Tüfekçioğlu Grup, Ankara Cebeci’de Verra Cadde ismini verdiği yeni projesini hayata geçiriyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans seçeneklerinin yer aldığı Verra Cadde’de teslimlerin 2020 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

YÜKSEK KİRA GETİRİSİ VAAT EDİYOR

Verra Cadde projesi, Cebeci’de Cemal Gürsel Caddesi üzerinde yükseliyor. Kira anlamında yüksek getirilen vaat eden Verra Cadde’de fiyatlar metrekare bazında 5 bin TL’den başlıyor. Ödeme koşulları ise henüz açıklanmadı. Verra Cadde ile ilgili tüm güncel bilgilere, iç ve dış görsellere Tüfekçioğlu Grup tarafından yayınlanır yayınlanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Verra Cadde; Kızılay Meydanı'na 15 dakika yakınlıkta inşa ediliyor. Ankaray ve metro istasyonlarına ise yakın mesafede konumlanan Verra Cadde; Hacettepe ve Ankara Üniversitesi’ne komşu konumda yükseliyor.

BÖLGENİN İLK YATIRIM AMAÇLI REZİDANS PROJESİ

Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, Verra Cadde’nin bölgenin ilk yatırım amaçlı rezidans projesi olduğunu ifade etti. Tüfekçioğlu, Verra Cadde’nin şimdiden öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin ilgi odağı haline gelmeye başladığını da sözlerine ekledi.