EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ankara Cebeci’de Verra Cadde isimli yeni proje yükseliyor

Tüfekçioğlu Grup, Ankara Cebeci’de Verra Cadde ismini verdiği yeni projesini hayata geçiriyor. Verra Cadde; 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans seçeneklerinden meydana gelecek.

Tüfekçioğlu Grup, Ankara Cebeci’de Verra Cadde ismini verdiği yeni projesini hayata geçiriyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans seçeneklerinin yer aldığı Verra Cadde’de teslimlerin 2020 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

YÜKSEK KİRA GETİRİSİ VAAT EDİYOR

Verra Cadde projesi, Cebeci’de Cemal Gürsel Caddesi üzerinde yükseliyor. Kira anlamında yüksek getirilen vaat eden Verra Cadde’de fiyatlar metrekare bazında 5 bin TL’den başlıyor. Ödeme koşulları ise henüz açıklanmadı. Verra Cadde ile ilgili tüm güncel bilgilere, iç ve dış görsellere Tüfekçioğlu Grup tarafından yayınlanır yayınlanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Verra Cadde; Kızılay Meydanı'na 15 dakika yakınlıkta inşa ediliyor. Ankaray ve metro istasyonlarına ise yakın mesafede konumlanan Verra Cadde; Hacettepe ve Ankara Üniversitesi’ne komşu konumda yükseliyor.

BÖLGENİN İLK YATIRIM AMAÇLI REZİDANS PROJESİ

Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, Verra Cadde’nin bölgenin ilk yatırım amaçlı rezidans projesi olduğunu ifade etti. Tüfekçioğlu, Verra Cadde’nin şimdiden öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin ilgi odağı haline gelmeye başladığını da sözlerine ekledi.