EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AND Pastel’de sınırlı sayıda daire için yüzde 40 indirim kampanyası

İstanbul Kartal’da hayata geçirilen AND Pastel’de ‘Bitmeyen Cuma’ kampanyası başlıyor. Kampanya kapsamında sınırlı sayıda konut için yüzde 40 indirim sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı AND Pastel konut projesinde “Bitmeyen Cuma” kampanyası ile büyük indirim sunuluyor. Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde sınırlı sayıda konut için yüzde 40 indirim uygulanacak.

SATIŞ OFİSİ VE WEB SİTESİ ÜZERİNDEN YAPILACAK

Kampanya 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde geçerli olacak. Kampanya dahilindeki seçili konutlarda her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olacak indirim oranından AND Pastel web sitesini ve AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler yararlanabilecek.

Bitmeyen Cuma kampanyası, her gün seçili 10 konut ile sınırlı tutuldu. Üç gün boyunca toplamda 30 konut yüzde 40 indirimle yeni sahiplerinin olacak.

İlk 10 konut, 23 Kasım Cuma günü saat 19:00’da www.andpastel.com üzerinden satışa sunulacak. Satıştaki konutların kat planları, özellikleri ve fiyatları web sitesi üzerinden incelenebilecek. Konutlardan birine sahip olmak isteyenler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel Çağrı Merkezi’ni arayarak satın almak istediği konutu rezerve edebilecek.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Bin 200 metrekare üzerinde İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da yükselen AND Pastel projesi, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. AND Pastel’de yer alan konutlar 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

AND Pastel’deki konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar şöyle:

1- Kreş

2- Kafe

3- Restoran

4- Göl/gölet

5- Açık yüzme havuzu

6- Kapalı yüzme havuzu

7- Çocuk yüzme havuzu

8- Sauna

9- Türk hamamı

10- Fitness salonu

11- Deniz manzarası

12- Orman manzarası

13- Adalar manzarası

14- Golf alanı

15- Çocuk oyun alanları

16- Yürüyüş alanları

17- Yeşil alan

18- Otopark

19- Güvenlik