EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AND Pastel'de ön talep dönemi başladı

AND Gayrimenkul, Kartal'da konumlandıracağı yeni projesi AND Pastel'de ön talep toplamaya başladı. Projede daire fiyatları 317 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının en değerli bölgelerinden biri olan Kartal'da inşa edilecek olan AND Pastel projesinde konut, dükkan ve ofisler yer alıyor. Yüksek prim getirisi vadeden projede 7 blokta toplam bin 200 daire bulunuyor. 46 bin 597 metrekarelik arsa alanı üzerine yükselecek AND Pastel'de daire tipleri ise 1+1'den 4+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise 1,3 kilometre mesafede bulunacak olan AND Pastel projesinin sosyal donatı alanları arasıdna ise açık-kapalı yüzme havuzu, spor ve aktivite alanları, yürüyüş ve koşu parkurlarının yanı sıra çocuklar için özel tasarlanmış geniş oyun alanları bulunuyor.

Satış tarihi henüz belli olmayan projede ön talepte bulunanlara ve şirket çalışanlarına öncelik tanınıyor. Şimdiden büyük ilgiyle karşılanan projede teslim tarihi ise 2018 Haziran olarak öngörülüyor.