EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AND Pastel'de fiyatlar 435 bin TL'den başlıyor

Anadolu Gayrimenkul tarafından Kartal'da konumlandırılan AND Pastel projesinde 120 ay vadeli satışlara başlandı. Projede fiyatlar 435 bin TL'den başlıyor.

Ön talep döneminde 4 binden fazla talep alan AND Pastel projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Anadolu Grubu tarafından kurulan AND Gayrimenkul'ün ilk projesi olarak hayata geçirilen AND Pastel'de toplam bin 200 konuta yer veriliyor. 45 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen AND Pastel projesinin ilk etabında konutlar, ikinci etabında ise ticari üniteler ve home officeler bulunacak.

Haziran 2018'de teslimlerine başlanması planlanan AND Pastel projesinde alanları 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Daire fiyatlarının 435 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değiştiği projede 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya göre; yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.

Yüzde 50'lik kısmının satışları lansman öncesi dönemde tamamlanan AND Pastel projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, golf alanı, kreş, sauna ve Türk hamamı bulunuyor. Sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla yatırımcıdan büyük ilgi gören AND Pastel projesi Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesafede yer alıyor.