EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AND Pastel'de fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor

Anadolu yakasının yatırım değeri yüksek bölgelerinden Kartal Soğanlık'ta konumlandırılan AND Pastel projesi bugün düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.

Anadolu Gayrimenkul imzasıyla yükselen AND Pastel'in basın lansmanı bugün gerçekleştirildi. Anadolu yakasının gözde bölgelerinden Kartal'da 46 bin 597 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen AND Pastel projesinde bin 200 konua yer veriliyor. Tamamlandığında 5 bin 500 kişiye ev sahipliği yapması düşünnülen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Toplamda 7 bloktan oluşan AND Pastel projesinde 3 farklı blok tipi bulunuyor. Ofis ve ticari birimlerin de yer alacağı projede 40 katlı Mavi Blok, 6 katlı Yeşil Bloklar ve orta katlı Turuncu Bloklar bulunuyor. İlk satışa çıkarılan 3 bloktaki dairelerin yüzde 50'sinin lansman öncesi satıldığı projede daire fiyatları 295 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor.

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma avantajı sunulan proje Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesafede yer alıyor. Sosyal donatıları arasında yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, spor salonu, sauna gibi pek çok sosyal birimin bulunacağı projenin yüzde 70'lik kısmı da yeşil alanlardan oluşacak. İkinci etap satışlarına da kısa bir süre içerisinde başlanması beklenen projenin teslimlerinin Haziran 2018'de yapılacağı öngörülüyor.