Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

AND Frekans'ta resmi satışlar nisanda başlayacak

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Kartal ilçesinde konumlandırılan AND Frekans 215 projesinde satışlar nisan ayında başlayacak.

Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçesi Kartal’da yepyeni bir konut projesi yükseliyor. AND Gayrimenkul tarafından sektöre kazandırılan yeni konut projesine AND Frekans 215 ismi verildi. Merkezi konumu ve yüksek yatırım değeriyle dikkat çekmeyi başaran projenin resmi satışlarının nisan ayı içerisinde start alması bekleniyor.

Sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına nisan ayı içerisinde tanıtılması planlanan projedeki resmi satışların da önümüzdeki ay içerisinde start alması bekleniyor. Sektörün önde gelen gayrimenkul firmalarından AND Gayrimenkul kalitesi ve güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakasındaki iş ve yaşam merkezlerinden Kartal’da inşa edilen AND Frekans 215 konut projesinde toplam 413 adet daireye yer veriliyor.

Alıcıya farklı ihtiyaç ve farklı zevklere uygun bir şekilde tasarlanmış yaşam alanları sunulan prestijli projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor.

Konut fiyatlarının 298 bin TL’den başlangıç gösterdiği AND Frekans 215 projesi konut alıcısına sunduğu ayrıcalıklı sosyal olanakları ve merkezi konumuyla da dikkat çekiyor.

Çeşitli ödeme kolaylıkları sunulan AND Frekans 215 projesinde 60 ay vade farksız taksit seçeneğiyle konut satın alma imkanı tanınıyor.

AND Gayrimenkul’ün Kartal’da yaşama kazandırdığı konut projesi AND Frekans 215’te anahtar teslimlerinin ise Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.