EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AND Frekans'ta resmi satışlar nisanda başlayacak

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Kartal ilçesinde konumlandırılan AND Frekans 215 projesinde satışlar nisan ayında başlayacak.

Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçesi Kartal’da yepyeni bir konut projesi yükseliyor. AND Gayrimenkul tarafından sektöre kazandırılan yeni konut projesine AND Frekans 215 ismi verildi. Merkezi konumu ve yüksek yatırım değeriyle dikkat çekmeyi başaran projenin resmi satışlarının nisan ayı içerisinde start alması bekleniyor.

Sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına nisan ayı içerisinde tanıtılması planlanan projedeki resmi satışların da önümüzdeki ay içerisinde start alması bekleniyor. Sektörün önde gelen gayrimenkul firmalarından AND Gayrimenkul kalitesi ve güvencesi ile İstanbul Anadolu Yakasındaki iş ve yaşam merkezlerinden Kartal’da inşa edilen AND Frekans 215 konut projesinde toplam 413 adet daireye yer veriliyor.

Alıcıya farklı ihtiyaç ve farklı zevklere uygun bir şekilde tasarlanmış yaşam alanları sunulan prestijli projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor.

Konut fiyatlarının 298 bin TL’den başlangıç gösterdiği AND Frekans 215 projesi konut alıcısına sunduğu ayrıcalıklı sosyal olanakları ve merkezi konumuyla da dikkat çekiyor.

Çeşitli ödeme kolaylıkları sunulan AND Frekans 215 projesinde 60 ay vade farksız taksit seçeneğiyle konut satın alma imkanı tanınıyor.

AND Gayrimenkul’ün Kartal’da yaşama kazandırdığı konut projesi AND Frekans 215’te anahtar teslimlerinin ise Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.