EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AND Frekans 215 309 bin TL’den başlayan fiyatlarla resmen satışta!

AND Gayrimenkul ’ün 3 etap şeklinde tasarlanan AND Frekans Kartal projesinin 215 konutlu projesi AND Frekans 215 309 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

AND Gayrimenkul ’ün 3 etap şeklinde tasarlanan AND Frekans Kartal projesinin 215 konutlu projesi AND Frekans 215 309 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

İstanbul Anadolu Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kartal’da sektöre kazandırılan AND Gayrimenkul ‘ün AND Frekans projesinde toplam 3 etap yer alıyor. Projenin ilk etabına AND Frekans 215 ismi verildi. İlk etap da diğer etaplarda olacağı gibi ismini bünyesinde bulundurduğu konut sayısından alıyor.

AND Frekans 215 bugün gerçekleştirilen basın lansmanın ardından satışa çıktı. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan daireler retro tarzda inşa ediliyor. Eski Cihangir ve Beyoğlu Evleri tarzında inşa edilen projede kolektif yaşam alanları oluşturulması ve komşuluk ilişkilerinin yeniden güçlendirilmesi hedef alınıyor.

Tüketicinin ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak tasarlanan AND Frekans 215 projesinde 215 daire yer alıyor. Daha sonra hayata kazandırılacak diğer etaplarda ise 156 ve 42 adet konuta yer verilecek. Yani toplamda 413 adet bağımsız birim olacak.

60 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata kazandırılan AND Frekans 215 projesinde metrekare fiyatları 5 bin 800 TL’den ve konut fiyatları da 309 bin TL’den start alıyor. Satışların resmen başladığı projede tüketiciye 1+1’den 3+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor.

Modern mimarisi ile göz dolduran projeden 60 ayda 0’.99 faiz oranı, 120 aydan itibaren 1,09 faiz oranı uygulaması ile konut satın almak kolaylaştırılıyor. Yüz taneden fazla ödeme planı sunulan projede çeşitli vadelendirmeler sunuluyor.