Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Anatolium Marmara'da satışlara yakında başlanacak

Maya Holding ve Yılsan Holding tarafından İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Kartal'da yükselen Anatolium Marmara'nın detayları belli oldu.

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Kartal'da 180 milyon dolarlık yatırımla yükselen Anatolium Marmara projesi 40 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. 38 katlı tek kuleden oluşacak olan projede 152 ofis ve home ofis yer alacak. Toplamda 46 bin metrekarelik satılabilir alanı bulunan Anatolium Marmara'da ofis ve home ofislerin büyüklükleri 300 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ofis ve home ofis fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede resmi satışlara da henüz başlanmadı.

Proje içinde İKEA mağazası da bulunuyor

Kartal merkeze 4 dakika, sahil yolu kavşağına 2 dakika, Dragos'a 6 dakika, Maltepe'ye 5 dakika, Caddebostan Sahili'ne ise 15 dakika mesafede hayata geçirilen Anatolium Marmara'da teslimler 2018 yılının ikinci çeyreğinde başlayacak. İçerisinde bir de İKEA mağazasının yer alacağı Anatolium Marmara'nın sosyal donatı alanları arasında sauna, kapalı otopark, SPA, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi yer alacak.