EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Anatolium Marmara basına tanıtılıyor

İstanbul'un 3. İKEA mağazasına ev sahipliği yapmaya hazırlanan Anatolium Marmara projesi 13 Nisan Salı günü basının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Kartal'da hayata geçirilecek olan Anatolium Marmara 40 bin metrekarelik alan üzerinde 45 katlı tek bloktan meydana geliyor. bir tarafı ofis alanlarına diğer tarafı ise konutlara ayrılan proje içerisinde Türkiye'nin 6. İKEA mağazası da bulunacak.

MAYA Holding tarafından yükselecek olan projenin detayları 19 Nisan Salı günü MAYA Holding ve IKEA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özsüer, MAYA Holding ve IKEA Türkiye CEO'su Fuat Atalay ile YILSAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Talat Yıldırım, YILSAN Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Tuncay Yıldırım'ın ev sahipliğinde düzenlenecek olan basın lansmanında açıklanacak.

Günlük 170 bin aracın geçtiği E-5 yolu üzerinde konumlandırılacak olan Anatolium Marmara projesi Kartal'a 4 dakika, Dragos'a 6 dakika, Maltepe'ye 5 dakika, Bostancı İskele'ye 10 dakika, Bağdat Caddesi'ne 12 dakika, Caddebostan Sahil'e ise 15 dakika uzaklıkta yükselecek. Trafik sorununu ortadan kaldıran projenin hemen önünde ise bir metro istasyonu bulunuyor.